Декомунізація в столиці дійшла і "Батьківщини-матері". На щиті монумента збираються позбутися герба СРСР.

Про це заявив директор Інститут національної пам'яті Володимир В'ятрович.

"Очевидно, що ніхто цей пам'ятник демонтувати не буде. Але цей радянський герб повинен бути відсторонений від громадського простору. Його потрібно зрізати або накрити", - сказав він.

На думку директора Інституту, достатньо буде видалити герб, не додаючи більше на щит нічого.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Також директор українського інституту національної пам'яті нагадав про пам'ятник Щорсу, який розташований на бульварі Шевченка.

Він запевнив, що монумент потрібно негайно прибрати з центра столиці та перевезти хоча б до музею, який мають намір створити на території ВДНГ. До музею звозитимуть й інші зразки монументального мистецтва минулої епохи.

Дивіться цікаве відео про знаменитий київський монумент

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кличко віддав під торговий центр одну з найвідоміших будівель Києва. На місці визначної архітектурної пам'ятки може скоро з'явитися новий торгово-розважальний центр.