Дівчину, яка вчора, 20 жовтня, викрала немовля зі столичного дитсадка, затримали правоохоронці.



На сторінці в Facebook співтовариство "Київ Оперативний" опублікував фото злочинниці. Судячи з фото, вона сама майже дитина, і мабуть не розраховувала, що схоплять її так швидко і несподівано. Не впоравшись з емоціями під час затримання, дівчина сходила під себе.



Цього разу доблесна поліція виявила небувалу оперативність: дитину знайшли, викрадачів затримали менш ніж за добу. Ними виявилася подружня пара, яка живе в Вишгороді. Кілька тижнів дівчина втратила дитину, і не батьки-невдахи вирішили будь-що відновити вселенську справедливість - вкрасти або купити чужу. Розумникам загрожує до десяти років позбавлення волі.

Популярні новини зараз
Будинки стануть непридатними для життя: скільки відновлюватимуть понівечене опалення Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Показати ще



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на камери відеоспостереження потрапив процес викрадення немовляти.