За місяць роботи без паркувальників у Києві доходи з парковок у центрі зросли в рази. Натомість загальний дохід "Київтранспарксервіс" дещо знизився.

Про це повідомляє канал 24.

Як пояснив представник "Київтранспарксервіс", у серпні доходи підприємства склали близько 5 млн грн, з них 1,4 млн грн сплачено у вигляді паркувального збору у міський бюджет. Він уточнив, що доходи дещо знизились за рахунок вилучення з обігу готівкових грошей.

Представники проекту "Чесна парковка" влаштували експеримант. На п’ятьох майданчиках у центрі міста працювали їхні агенти, які порахували, скільки справді грошей приносить кожна стоянка.

"Ми порівнювали минулорічні результати з цьогорічними і бачили перевищення в 4–6 разів. А кількість місць, з яких брались гроші за парковку, була менша у рази", – розповіла представник проекту "Чесна парковка" Віта Жигаліна.

Популярні новини зараз
Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка Зірка "Сватів" Анна Кошмал вперше з початку війни особисто звернулася за допомогою до українців: "Немає іншого виходу" Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", медіаексперт Олександр Глущенко опублікував гнівний пост про повну відсутність сервісу на паркінгу у Міжнародному аеропорті "Бориспіль", за що з пасажирів деруть нечувані суми.