Київська міська держадміністрація (КМДА) вирішила модернізувати і об'єднати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському транспорті в єдину загальноміську систему.

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Зокрема, буде створено спільний процесинговий центр по обробці даних, і формування фінансової звітності.

«Вирішено модернізувати і дооснастити всі існуючі елементи відповідних автоматизованих систем КП" Київпастранс "та КП" Київський метрополітен "для об'єднання в єдину загальноміську систему оплати проїзду. Крім того, планується створення спільного процесингового центру з обробки даних, управління, розрахунків та формування фінансової звітності, системи продажів і поповнення електронного проїзного квитка », - сказано в повідомленні.

Відзначається, що на сьогодні автоматизована система оплати проїзду вже діє в київському метрополітені - електронна оплата проїзду здійснюється пластиковими жетонами, безконтактними пластиковими проїзними квитками і банківськими безконтактними картками.

Крім того, Київпастранс також ввів окремі елементи такої системи на швидкісному трамваї, фунікулері та міській електричці.Разом з тим, планують створити спільний процесинговий центр з обробки даних, управління, розрахунків та формування фінансової звітності, системи продажів і поповнення електронного проїзного квитка.

Відповідальність за розробку даного проекту і впровадження зазначеної системи доручено департаментам інформаційно-комунікаційних технологій та транспортної інфраструктури КМДА. Відведений час для зазначеної роботи - місяць.

Дивіться: Як в Києві впроваджують єдиний електронний квитокЯк повідомляв портал "Знай.ua", в Києві з 15 липня планують збільшити плату за проїзд в транспорті, що курсує в звичайному режимі руху, і в маршрутних таксі. Так, комунальне підприємство "Київпастранс" може підняти тариф на перевезення пасажирів в наземному громадському транспорті до 8 грн за одну поїздку.