У Київському міському центрі зайнятості переважну більшість безробітних складають люди з вищою освітою,аж до академіка.

Як з'ясувалось, майже 90% киян, які залишились без роботи, - це люди з вищою освітою. І всі вони не затребувані. Про це повідомляє Рoliteka, посилаючись на інформацію телеграм-каналу "Hueviy Kiev".

"Здрастуйте, приїхали. Виявилося, що 87% безробітних в Київському центрі зайнятості з вченими ступенями, аж до академіка. І всі вони не потрібні. Зате сантехніки і зварювальники – нарозхват", – йдеться в повідомленні.

У той же час директор центру Віктор Білич уточнив, що зараз в пошуку роботи, станом на 1 січня 2018 року, знаходиться кілька тисяч людей.

"У нас на обліку станом на 1 січня близько восьми тисяч осіб, При цьому на початку минулого року було 26 тисяч. З них 7% мають повну середню освіту, а 6% – професійно-технічну освіту", – підкреслив він.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Також він уточнив, що 60% всіх вакансій в столичній службі зайнятості є робочими професіями: мийники, двірники, прибиральники і так далі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні все більше загострюється ситуація з робочими місцями, особливо з високоплачуваними вакансіями.