Вчора, 28 травня, в Києві "відповідальні" і "люблячі" господарі замкнули собаку в машині, пішовши у своїх справах. Те, що спека стоїть нестерпна, тим більше в машині, де не відкрито жодне вікно, люди, видимо, не здогадалися.

У салоні авто на господарів терпляче чекав мопс. Було видно, що собака погано себе почуває: мається, бідна, і, як то кажуть, п'ятий кут шукає. Якось допомогти тварині намагалася небайдужа перехожа (Ірина), яка розшукувала господарів, але безрезультатно. В підсумку нещасний мопс буквально задихнувся, не витримавши сидіння в повністю закритому салоні: господарі навіть не здогадалися відкрити віконце перед тим, як піти. Про ситуацію повідомив глава "Української служби порятунку" Павло Диба у своєму Facebook.

Обурені користувачі соцмережі вимагають притягнути недбайливих господарів до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з твариною.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві шкуродери вбили рідкісного павича, який належав колекціонерові, і вивісили тіло на паркан.