Киянам, що напередодні отруїлися у популярному суші-ресторані "Євразія", поставили моторошний діагноз.

Про це розповіла завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені Богомольця Ольга Голубовська, передає портал Рoliteka.

За її словами, у жертв отруєння підозрюють сальмонельоз.

Аналізи направили на дослідження та у суботу, 1 липня, вже прийдуть результати.

На даний момент до лікарів звернулися 25 людей, серед яких є й діти. У всіх хворих спостерігаються схожі симптоми – бліда шкіра, нудота, млявість та висока температура.

Популярні новини зараз
Рф готує потужний удар по Україні: експерт попередив про небезпеку "Ніхто, і звати ніяк", - у ЗМІ розкритикували ведучу Катерину Соляр за "використання образу патріотки для власної монетизації" Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів "Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", наразі всі матеріали знаходяться у правоохоронців. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.