Посол Китаю в Ізраїлі Ду Вей був знайдений мертвим у своїй офіційній резиденції в неділю вранці, повідомила CNN прес-секретар міністерства закордонних справ Ізраїлю.

На даному етапі смерть 57-річного не розглядається як підозріла.

фото Getty Images
Ізраїль, протести \\ фото Getty Images

Поліція перебуває за межами резиденції посла в Герцлії - на північ від Тель-Авіва - у рамках стандартної процедури, сказала прес-секретар.

Його смерть настала менш ніж через тиждень після того, як держсекретар США Майк Помпео відвідав Єрусалим, відкрито розкритикувавши дії Китаю під час пандемії коронавіруса, а також закликавши ізраїльських лідерів припинити підписання великих угод про інфраструктуру та комунікації з китайськими компаніями.

Популярні новини зараз
Польща готується до можливих обстрілів з боку росії: "Можуть полетіти ракети" Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Не було ніяких коментарів щодо смерті посла від китайського посольства в Ізраїлі або Міністерства закордонних справ в Пекіні.

Посол Ду прийняв повноваження в Ізраїлі в лютому 2020 року, згідно веб-сторінці посольства, оскільки пандемія коронавіруса охопила весь світ. У середині березня він написав у своїй статті в "Jerusalem Post", що після прибуття він повинен був пройти два тижні обов'язкового карантину.

Посол Ду був одружений, має сина.