Міністерство освіти і науки б'є тривогу, вчитися буде нікому. Все тому що Міноборони вже розсилає повістки в армію для випускників 11 класу. Через пандемію коронавіруса терміни надходження зрушили з липня на серпень,через що склалася патова ситуація. Терміни вступної кампанії наклалися на початок призовної кампанії.

Відповідний лист за підписом в. о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета оприлюднено на сайт відомства

У зв'язку з цим Міністру освіти Сергію Шкарлету довелося звертатися до Міноборони з проханням перенести терміни вступної кампанії.

Призовники, фото: youtube
Призовники, фото: youtube

Міносвіти просить надати відстрочку всім випускникам, які повинні пройти строкову службу, але можуть вступити в освітня установа.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Київ не витримає потужного землетрусу: новобудови до 7 балів, у старих немає шансів Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими
Показати ще

У листі йдеться, що заклик випускників може викликати великий суспільний резонанс, тому відомство просить призупинити призов, і відновити його пізніше, коли будуть відомі результати вступної кампанії.

Нагадаємо, раніше на Тернопільщині стартував черговий призов в армію.

Як повідомляв портал Знай.ua в Україні прийнято рішення не призивати в армію випускників шкіл і вищих навчальних закладів у період весняного призову.

Також Знай.uа писав, що в української армії брак кадрових офіцерів.