Міністерство освіти і науки б'є тривогу, вчитися буде нікому. Все тому що Міноборони вже розсилає повістки в армію для випускників 11 класу. Через пандемію коронавіруса терміни надходження зрушили з липня на серпень,через що склалася патова ситуація. Терміни вступної кампанії наклалися на початок призовної кампанії.

Відповідний лист за підписом в. о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета оприлюднено на сайт відомства

У зв'язку з цим Міністру освіти Сергію Шкарлету довелося звертатися до Міноборони з проханням перенести терміни вступної кампанії.

Призовники, фото: youtube
Призовники, фото: youtube

Міносвіти просить надати відстрочку всім випускникам, які повинні пройти строкову службу, але можуть вступити в освітня установа.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

У листі йдеться, що заклик випускників може викликати великий суспільний резонанс, тому відомство просить призупинити призов, і відновити його пізніше, коли будуть відомі результати вступної кампанії.

Нагадаємо, раніше на Тернопільщині стартував черговий призов в армію.

Як повідомляв портал Знай.ua в Україні прийнято рішення не призивати в армію випускників шкіл і вищих навчальних закладів у період весняного призову.

Також Знай.uа писав, що в української армії брак кадрових офіцерів.