Зловмисники спалили автомобіль одного із столичних адвокатів. Сам автомобіль згорів вщент, водій не постраждав.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Відповідне повідомлення про підпал надійшло до Шевченківського управління поліції. Повідомлялося, що на вулиці Щусєва горить автомобіль. Під час огляду транспортного засобу та прилеглої території сторонніх предметів правоохоронці не виявили.

Читайте також: Рецидивіст-іноземець "обчистив" автомобіль у Києві (ФОТО)

В поліції розповіли, що автомобілем користувався адвокат одного з правозахисних агентств. Адвокат стверджує, що конфліктних ситуацій у нього ні з ким не було, тому він не знає, хто міг підпалити авто, яке до того ж належить його батькові.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі "Скільки коштує совість?": Маша Єфросиніна поділилася історією 14-річної українки, яку безкарно зґвалтували однолітки Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

За даним фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столичні поліцейські затримали іноземця, який пограбував автівку. Зловмисник, розбивши скло в іномарці, викрав із жіночої сумочки дорогий ґаджет.