Аферисти виманюють гроші у киян через ОСББ

поділитись
Аферисти купують квартиру у будинку та закликають мешканців створити ОСББ або просто підроблюють підписи. Потім беруть кредит на ОСББ і зникають із грошима

Група аферистів створює обманним шляхом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, а потім отримує на свої рахунки гроші. Для цього вони підробляють підписи мешканців будинку.

Про це повідомила юрист ТОВ "Юридична фірма "Прокопенко, Чуйко та партнери" Христина Білічак, передає "РБК-Україна". Аферисти діють на Позняках і у всьому Дарницькому районі Києва.

"Причина - нова забудова, яка не потребує капіталовкладень, але при цьому дозволяє аферистам отримувати комунальні платежі на свої рахунки, тим самим отримуючи незаконний прибуток і повністю контролюючи цілі райони новобудов. У свою чергу, контролюючі органи не мають впливу на розмір комунальних платежів, так як вони формуються "керівництвом ОСББ", тому шахраї закладають більший тариф. І тільки у суді можна оскаржити", - розповіла вона.

Читайте також: Київська влада хоче знести Лісовий масив

Юрист вважає, що зловмисники наладили досить просту схему. Для цього вони купують житло у новобудовах, а потім підбивають мешканців створити ОСББ, переконуючи їх у великому досвіді керування спільним майном. Іноді аферисти просто підробляють частину підписів мешканців і створюють фіктивні управляючі компанії.

Христина Білічак розповіла, що злочинці намагаються взяти кредит під ОСББ, а потім зникають з грошима. Але головна проблема в тому, за її словами, що прокуратура не може їм нічого пред'явити через недосконале законодавство. Тому злочинці можуть спокійно ухилитися від відповідальності.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
аферисти у києві, виманюють гроші у киян, жек, ОСББ
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018
У Києві грабіжник побив жінку молотком по голові
0
0
08:50 19.03.2018
Поліція звернулася до жителів української столиці
0
0
06:59 19.03.2018