Жіноча збірна Афганістану з велосипедного спорту претендує на отримання Нобелівської премії. Італійські депутати проголосували за включення цієї команди до списку кандидатів.

Парламентарі з Апеннін вважають, що спортсменки зі східної країни відстоюють соціальну справедливість, виступають проти насильства і громадського осуду, передає Total Womens Cycling.

"Дехто говорить, що велоспорт знищує майбутнє дівчат. Але якщо ми нічого не робитимемо, то ніколи не вийдемо за рамки наших осель", - коментує свою діяльність капітан команди.

Зазначимо, що жінки у велокоманді виступають у хіджабі, спортивних штанях та футболках. Така зовнішність обурює чоловіків зі східних країн, тож дівчата мають певну небезпеку у своїй роботі.

Читайте також: Трампа висунули кандидатом на Нобелівську премію миру

Популярні новини зараз
ТЦК стане на заваді: що підготували 17-річним юнакам "Ніколи не потраплять на передову": чому працівники ТЦК не підлягають мобілізації До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати Комунальні платежі під загрозою: українці масово платили за послуги у порожнечу, як повернути гроші
Показати ще

Зазначимо, що кандидат у президенти США Дональд Трамп також є кандидатом на Нобелівську премію миру. Він увійшов до списку завдяки невідомим покровителям.