Російський агресор, використовуючи режим відносної тиші на Донбасі, готується до постановочних диверсій проти власних сил та на об'єктах цивільної інфраструктури з подальшим звинуваченням сил АТО.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Зазначається, що у період з 19 по 23 вересня у Первомайську та Кіровську противник планує здійснити серію вибухів.

"Для фальсифікації обвинувачень української сторони у причетності до диверсій бойовики збираються підкинути тіло загиблої від кульових поранень особи з документами, що підтверджують громадянство України або проходження військової служби в Збройних Силах України", - уточнили розвідники.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", минулої доби на Маріупольському та Донецькому напрямках було найгарячіше. Тут бойовики застосували далекобійні снайперські гвинтівки.

Популярні новини зараз
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще