Тепер права українських дітей стануть ще більше захищені. У випадку, коли одного з батьків позбавили батьківських прав, а другий не хоче отримувати від нього коштів, позбавлений прав батько зможе перераховувати гроші на особистий рахунок своєї дитини.

Як сказано на сайті Верховної Ради, закон про внесення відповідних змін до Сімейного кодексу України підписав Петро Порошенко.

Читайте також: Естонцям заборонять їздити на авто за несплату аліментів

Тепер суд при позбавленні прав одного з батьків зобов'язаний прийняти рішення про стягнення аліментів на дитину. Бувають випадки, коли той з батьків, з яким залишається дитина, або опікун відмовляється від аліментів. Однак це не позбавляє позбавленого прав батька від необхідності платити аліменти. За таких умов перераховувати гроші він зобов'язаний на особистий рахунок дитини у "Ощадбанку", який необхідно відкрити протягом місяця.

Варто зазначити, що Верховна Рада включила аліменти в список об'єктів індексації. Індексація розміру аліментів, визначеного судом, буде відбуватись за рахунок коштів того з батьків, на кого покладено обов'язок сплати аліментів – за місцем його роботи, отримання ним пенсії, стипендії чи інших доходів.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще