Американці придумали вино для котів

поділитись
До чого тільки не додумаються виробники, аби завоювати якомога більше клієнтів. Особливо якщо ці клієнти – палкі прихильники тварин

До чого тільки не додумаються виробники, аби завоювати якомога більше клієнтів. Особливо якщо ці клієнти – палкі прихильники тварин.

Враховуючи той факт, що для своїх улюбленців особливо віддані господарі не шкодують нічого, починаючи від найвишуканіших кормів і закінчуючи діамантовими нашийниками, група підприємців з американського Денвера запустила виробництво такий оригінальний продукт як вино для кішок, пише "Газета.ru" з посиланням на Huffington Post.

У лінійку поки що входять два сорти – "піно нуар" (Pinot Meow) і "мускет" (MosCATo). Звичайно, що спиртного, яке шкідливе для кішок, у напоях немає. До складу котячого вина входять вода, котовник котячий (він же котяча м'ята) і натуральний буряковий барвник

За словами засновника компанії Apollo Peak Брендона Завари, все починалося з жартів, але потім вони переросли у комерційний проект, який він назвав на честь свого кота Аполлона.

Читайте також: Кішка з перебитим хребтом повернулася до своїх кошенят

Подібний продукт виробляють у Японії. Він називається Nyan Nyan Noveau ( "Мяу-мяу нового врожаю"). Правда, там вино виготовляють зі шкідливого для котів винограду, і цей продукт не виходить за межі країни.

Pinot Meow і MosCATo доступні в декількох магазинах в Колорадо і в інтернет-магазині.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вино, виробництво, Денвер, Коти
"Елітний" дитсадок LeapKids ігнорує питання про інциденти з дітьми, що відбулися в закладі
0
0
11:44 20.08.2018
Порушення санітарних норм, сморід і спека у вагонах, і все за "новими цінами"
0
0
11:10 20.08.2018
Як дорого обійдеться покупка та продаж іноземної валюти в обмінниках
0
0
10:25 20.08.2018
Через безсоння виникає так званий вірус самотності
0
0
10:13 20.08.2018
19 серпня Бойовики 20 разів обстрілював позиції ЗСУ
0
0
10:07 20.08.2018