Національний олімпійський комітет (НОК) США профінансував не усіх спортсменів на Олімпіаді. Деякі американці вимушено збирали гроші на краудрафтингових платформах, щоб захистити честь своєї країни.

Десятиборець Джеремі Тайво збирав гроші впродовж семи місяців і отримав від добрих американців 63 тисячі доларів, хоча розраховував на 47 тисяч. Легкоатлет Девон Аллен також залишився без фінансування держави, але зміг назбирати 19 тисяч доларів за місяць. Про це пише Slon.

Річ у тім, що НОК взагалі не фінансується державою, а існує лише завдяки спонсорським контрактам. За рік комітет заробляє приблизно чверть мільярда доларів, але цих грошей вистачає не усім спортсменам, адже 50 млн доларів сплачують лише персоналу НОК.

Читайте також: Олімпіада 2016: Китайський важкоатлет побив світовий рекорд

Крім американців, проблеми із фінансуванням відчули спортсмени з ще однієї небідної країни. Австралійські гандболісти також вийшли на краудрафтинг. Приклад з них взяли і нігерійці, хоча спортивні чиновники і заперечували цей факт.

Популярні новини зараз
Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Друг Володимира Зеленського Борис Джонсон наблизився до небезпеки впритул: "Він не може сидіти на місці" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще