В Центрі космічних польотів США, що розташований на острові Уоллопс, провели наземні випробування ракети-носій Antares. Перший ступінь для неї розробило українське конструкторське бюро "Південне". Випробування пройшли успішно.

Про це повідомляє сайт AIN.UA. Головне призначення ракети – доставляти на космічну станцію вантажів масою до 6 800 кг. Її розробила американська компанія Orbital Sciences Corporation. А перший ступінь для Antares створили українські конструктори. Основну конструкцію створили в КБ "Південне". Її виготовленням займався Південний машинобудівний завод в місті Дніпро.

Це перший масштабний успіх ракети за півтора року. 28 жовтня 2014 року вона вибухнула під час випробувань. Це сталось через кілька секунд після старту. Причиною аварії стали неполадки в двигуні AJ-26. Фахівці протягом останніх півтора року займалися модернізацією ракети.

Українським інженерам довелося змінити ступінь ракети таким чином, щоб в ній зміг працювати абсолютно інший двигун, який не призначався до вже готової конструкції. Йдеться про двигун РД-181 російського виробництва. Перший пуск доопрацьованої ракети запланований вже на середину липня цього року.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще