В Центрі космічних польотів США, що розташований на острові Уоллопс, провели наземні випробування ракети-носій Antares. Перший ступінь для неї розробило українське конструкторське бюро "Південне". Випробування пройшли успішно.

Про це повідомляє сайт AIN.UA. Головне призначення ракети – доставляти на космічну станцію вантажів масою до 6 800 кг. Її розробила американська компанія Orbital Sciences Corporation. А перший ступінь для Antares створили українські конструктори. Основну конструкцію створили в КБ "Південне". Її виготовленням займався Південний машинобудівний завод в місті Дніпро.

Це перший масштабний успіх ракети за півтора року. 28 жовтня 2014 року вона вибухнула під час випробувань. Це сталось через кілька секунд після старту. Причиною аварії стали неполадки в двигуні AJ-26. Фахівці протягом останніх півтора року займалися модернізацією ракети.

Українським інженерам довелося змінити ступінь ракети таким чином, щоб в ній зміг працювати абсолютно інший двигун, який не призначався до вже готової конструкції. Йдеться про двигун РД-181 російського виробництва. Перший пуск доопрацьованої ракети запланований вже на середину липня цього року.

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще