Болларди на Андріївському узвозі передані в оперативне управління КП "Поділ-Благоустрій". Про це повідомив голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондрієвський на своїй сторінці в мережі Фейсбук, інформує "Знай".

"Стан справ такий: розпорядження КМДА про передачу боллардів підписано міським головою, системи відеоспостереження та диспетчеризації передані до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, а ми, в свою чергу, передали їх в оперативне управління КП "Поділ-благоустрій". Уже почали видавати ключі мешканцям. Сподіваюся, що в червні болларди запрацюють, і ніщо не завадить довести розпочате до логічного фіналу", - написав Мондрієвський.

Сьогодні провели традиційну нараду на Андріївському узвозі. Стан справ такий: розпорядження КМДА про передачу боллардів...

Posted by Valentyn Mondryivskyy on Wednesday, 25 May 2016

Глава Подолу, також звернувся з проханням до всіх водіїв з розумінням поставитися до змін і врахувати в своїх планах, що наскрізний проїзд по Андріївському узвозу буде перекритий, оскільки вулиця стане пішохідною.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Читайте також: Влада нищить історичну спадщину Києва

Раніше Андріївський узвіз не перекривали за допомогою встановлених боллардів (автоматичні циліндри), так як їх не вдавалося передати на комунальний баланс.

Тільки в кінці квітня Віталій Кличко підписав розпорядження про передачу боллардів на Андріївському узвозі в комунальну власність.