Болларди на Андріївському узвозі передані в оперативне управління КП "Поділ-Благоустрій". Про це повідомив голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондрієвський на своїй сторінці в мережі Фейсбук, інформує "Знай".

"Стан справ такий: розпорядження КМДА про передачу боллардів підписано міським головою, системи відеоспостереження та диспетчеризації передані до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, а ми, в свою чергу, передали їх в оперативне управління КП "Поділ-благоустрій". Уже почали видавати ключі мешканцям. Сподіваюся, що в червні болларди запрацюють, і ніщо не завадить довести розпочате до логічного фіналу", - написав Мондрієвський.

Сьогодні провели традиційну нараду на Андріївському узвозі. Стан справ такий: розпорядження КМДА про передачу боллардів...

Posted by Valentyn Mondryivskyy on Wednesday, 25 May 2016

Глава Подолу, також звернувся з проханням до всіх водіїв з розумінням поставитися до змін і врахувати в своїх планах, що наскрізний проїзд по Андріївському узвозу буде перекритий, оскільки вулиця стане пішохідною.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою доньку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Читайте також: Влада нищить історичну спадщину Києва

Раніше Андріївський узвіз не перекривали за допомогою встановлених боллардів (автоматичні циліндри), так як їх не вдавалося передати на комунальний баланс.

Тільки в кінці квітня Віталій Кличко підписав розпорядження про передачу боллардів на Андріївському узвозі в комунальну власність.