Англійські спекулянти користуються популярністю п'єси "Гаррі Поттер і прокляте дитя" та заробляють на ній на рік уперед. Номінальну вартість квитка вони помножують у 60 разів, а фанати магічного світу їм платять тисячі фунтів.

Як пише Daily Mail, на одному з сайтів продають квиток на "Прокляте дитя" за 8377 фунтів (270 тисяч гривень), і це лише на другу частину п'єси. Номінальна вартість пропуску до театру "Палац" у Лондоні складає 140 фунтів (4,5 тисячі гривень).

"Чорний ринок квитків є справжньою хворобою нашої країни. Ми зробимо усе можливе, щоб захистити права покупців квитків", - заявила представниця компанії з продажу квитків Соня Фрідман.

Відомо, що покупців "чорних" квитків можуть не пустити на п'єсу. Організатори планують через них виходити на спекулянтів та повертати жертвам гроші. Зазначимо, що фанати Поттера обурені процесом продажу квитків на п'єсу - їх усього було 250 тисяч.

Читайте також: Спектакль про Гаррі Поттера відвідають чверть мільйона фанатів

Популярні новини зараз
Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою
Показати ще

Книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" з'явиться на полицях українських магазинів восени. В оригіналі її можна купити за 15 євро.