Гравець "Евертона" Аарон Леннон виявився не надто порядною людино. 29-річний футболіст напав на офіціантку у нічному клубі, через що жертва втратила роботу.

Як пише The Sun, інцидент трапився ще минулого року, але працівниця закладу лише зараз розповіла пресі його подробиці та збирається судитись. 18-річна Шарлотта Лонг працювала у розкішному нічному клубі Манчестера, доки туди не завітав Аарон Леннон.

Футболіст, відпочиваючи з друзями у VIP-кімнаті вартістю 2 тисячі фунтів, почав приставати до офіціантки та знімати з неї одяг. Дівчина відштовхнула Леннона, але футболіст вдарив її в обличчя. Офіціантка із синцем та сльозами продовжила працювати, а наступного дня вирішила піти до поліції.

Роботодавець попросив Шарлотту не йти до поліції, адже скандал погіршить репутацію клубу серед дорогих гостей. Дівчина, з настанови своєї матері, не послухалась і спочатку пішла у футбольний клуб "Евертон".

Керівники нічного клубу дізнались про інцидент і звільнили Шарлотту по телефону. На сьогодні вона не отримала компенсацію від футболіста та взагалі залишилась без роботи. Після появи цієї історії у ЗМІ колишня офіціантка сподівається змусити Леннона заплатити за свій вчинок.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Читайте також: Дружину нападника збірної Англії ґвалтували у дитинстві

Аарон Леннон з 2005 року виступав за лондонський "Тоттенгем" та був головною надією англійського футболу. Поступово він перетворився на посереднього футболіста, і сьогодні захищає кольори "Евертона".