Корпорація Apple подала в відомство по патентах і товарних знаках США заявку на патент, що описує паперовий пакет.

Патент поданий на "паперовий контейнер з білого паперу, який на 60 відсотків складається з перероблених матеріалів", а також на різні уточнення моделі, що представляють собою все той же паперовий пакет.

The Next Web зазначає, що над пакетом працювали дизайнери, які придумали зарядки, що приєднуються до пристроїв Apple за допомогою магніту, і компоненти взуття Nike. Видання вважає, що Apple намагається запатентувати не звичайний паперовий пакет, а власну, поліпшену версію.

Так, в одному з пунктів заявки зазначено, що в пакет можуть вставлятися підсилюючі вставки, які дозволять компенсувати знижену міцність переробленого паперу. В іншому корпорація пише, що ручки, що використовуються в існуючих пакетах, занадто жорсткі. Винахідники пропонують вирішити цю проблему за допомогою ручок, зроблених з паперових волокон, - вони повинні відчуватися м'якими, як тканинні шнурки.

Чи отримає Apple патент на пакет, поки що невідомо. Але компанія ще в квітні замінила в своїх магазинах пластикові пакети на паперові.

Популярні новини зараз

"Чого ви навчаєте дітей?": Потап "вилаявся" на Дорофєєву і Каменських через відверті фото

Пальчевський розкритикував ситуацію з Гончаруком: "Зробити з нього котлету"

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще