Американська корпорація Apple інвестувала 1 млрд доларів у розвиток китайського сервісу таксі Didi Chuxing. Ця фірма є аналогом популярного у світі сервісу Uber.

Як пише The Guardian, вклад коштів у китайський ринок відбувся нещодавно, а генеральний директор Apple Тім Кук завітає до Піднебесної наприкінці місяця. Очікується, що співпраця з Didi Chuxing розширить плани компанії по створенню власного електромобілю.

"Певна річ, ми інвестували кошти у Китай через низку стратегічних причин. Apple зможе дізнатись деякі особливості азійського ринку ІТ-технологій. Наша компанія очікує отримати прибуток вже найближчим часом", - розповів Тім Кук.

Зараз Apple активно працює над створенням власного електромобілю. Для цього стартапу компанія залучилась підтримкою спеціалістів з великих гравців на автомобільному ринку, серед яких Tesla, Ford та General Motors.

Однак поки невідомо навіть про концепт майбутньої автівки Apple. Скоріше за все, компанія зробить акцент на синхронізації залізного коня з iPhone та iPad, що допоможе у керуванні авта та створить для власника певні розважальні функції.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Читайте також: Штучний інтелект Google написав романтичні вірші

Нагадаємо, один із конкурентів Apple на ІТ та автомобільному ринку Google кидає усі сили на створення безпілотного авта. Разом зі світовими автовиробниками корпорація активно тестує штучний інтелект електронного водія.