Корпорація Apple серйозно ставиться до використання своїх назв сторонніми компаніями. Цього разу американці змусили український сайт UkrainianiPhone.com змінити назву.

Про "пресинг" з боку Apple повідомив головний редактор порталу Йонас Рожков. Він заявив, що компанії з Каліфорнії не сподобалось використання терміну "iPhone" у імені. Apple поставили ультиматум - або перейменування, або суд.

"У цьому році ми стали настільки популярними, що корпорація Apple нас помітила. Тож нас змусили змінити ім'я", - заява головного редактора порталу.

Відтепер сайт UkrainianiPhone.com має назву uip.me. Рожков також наголосив, що його компанія не перша, яка міняє домен під пресингом Apple. Свого часу The iPhone Blog перетворився на iMore, а Mod My iPhone на ModMyi.

Читайте також: На iPhone можна знімати 360-градусне відео

Популярні новини зараз
Олександр Усик перед боєм з Джошуа показав, яким тавром помітить супротивника: "Навіть питати не треба від кого" Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце: "У полоні кохання" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Нагадаємо, що генеральний директор Apple Тім Кук розширює свій вплив. Відтепер він очолює не лише ІТ-корпорацію, а й виробника спортивного одягу Nike.