Американська корпорація Apple розширяє географію своєї діяльності. Виробник iPhone відкриє великий науково-дослідницький центр у Китаї до кінця цього року.

Про нову філії Apple у Піднебесній розповів генеральний директор корпорації Тім Кук, повідомляє Reuters. Відомо, що центр не займатиметься виробництвом гаджетів, а лише вивчатиме нові тенденції у сфері інформаційних технологій.

Тім Кук вже зустрівся із віце-прем'єром КНР Чжаном Гаолі та обговорив з ним майбутній проект. Наразі невідомо, в якому саме місті Apple розташує науковий центр.

Інвестиції американської корпорації у китайський ринок виглядають ризикованими, адже у країні зростає недовіра до техніки Apple. Незважаючи на те, що Піднебесна все ще є головним ринком збуту гаджетів, "Яблучна корпорація" заробила там за останній рік 8,8 млрд доларів, що на 33% менше, ніж у 2015 році.

Портал "Знай" писав про відродження легендарної марки телефонів Nokia. Фінською корпорацією керуватиме екс-директор компанії Rovio, яка подарувала світу гру Angry Birds.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще