Компанія Apple вважає мессенджер Telegram, творцем якого є Павло Дуров, "шкідливим", про що заявив головний юрисконсульт Apple Брюс Сьюелл під час виступу у справі розшифровки інформації на iPhone стрілка з Сан-Бернардіно. Відео з промовою Сьюелла опубліковали на YouTube.

Відомо, що представник компанії зазначив у своїй промові, що Telegram шкідливий, оскільки сервіс використовує складний механізм шифрування і його "неможливо зламати".

У своїй промові Сьюелл також зазначив, що навіть якщо Apple надасть доступ до iPhone, то спецслужби все одно змушені будуть зіткнутися з іншими сервісами, які також використовують просунуті механізми шифрування.

Читайте також: Дивовижні новинки обіцяє iPhone 7

За словами Сьюелла, Telegram є одним з найшкідливіших додатків, і його використовують як звичайні добропорядні громадяни, так і терористи.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

"Це одне з найбільш шкідливих додатків в руках терористів. Якщо Apple змусять створити операційну систему для злому iPhone, це знизить безпеку смартфонів, що належать десяткам або сотням мільйонів невинних людей, і вдарить по нашій безпеці, але не торкнеться терористів", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що терористичне угруповання ІДІЛ розробила власний додаток для обміну повідомленнями на платформі Android.