Поліцейські вилучили величезний арсенал зброї. Знайшли його в одному з гаражів Подолі.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у місті Києві. Під час обшуку у гаражі вилучили 60 гранат, запали до них, електродетонатори, вогнепровідні та детонуючі шнури, саморобні електроспалахувачі, пластичні та тверді речовини, вибухові пакети, ящики з набоями різного типу і калібру та зброю. Про арсенал правоохоронцям повідомив гаражного приміщення.

"Скоріше за все, вони були привезені у Київ із зони проведення антитерористичної операції. Окрім того, вдома у чоловіка вилучили різноманітні документи і схеми закладення вибухівки на різноманітних об'єктах. Зараз уся ця інформація ретельно вивчається і перевіряється. Насамперед ми з'ясовуємо, чи були у чоловіка, який це все зберігав, спільники і хто вони", – розповів керівник ГУ НП у місті Києві Андрій Крищенко.

Чоловік розповів поліцейським, що протягом тривалого часу гаражем користувався його покійний брат. Він не знав, що той зберігає в приміщенні.

Нагадаємо, поліцейські у Дніпропетровській області знайшли зброю у рейсовому автобусі "Красноармійськ - Дніпропетровськ". Зброю виявили в салоні у звичайній сумці.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток
Показати ще