Відома пропагандистка Кремля Марія Ципко, яка постійно була в новинних роликах російських ЗМІ, переключилася на обман російських зірок.

Про це повідомила актриса Яна Поплавська в Facebook. Вона розповіла, що в 2014 році Ципко звернулася до неї і запропонувала допомогу в доставці гуманітарної допомоги на Донбас. Шахрайка надала по електронній пошті гарантійні листи, копії довіреності та листи-запити. Але звіт про доставку вантажу від неї так і не прийшов.

Актриса додала, що на всі претензії вона закатувала істерику або починала загрожувати. Тепер шахрайка від імені Поплавської отримує гуманітарні вантажі у різних спонсорів і організацій, у парафій і єпархій.

"Пам'ятаєте актрису великих і малих пропагандистських роликів Марію Ципко? Тепер вона у ролі новомучениці кинула "червону шапочку" Яні Поплавській. Від вовка пішла, а від професійної шахрайки, яка давала гастролі по всіх російських телеканалах - не втекла", - написав блогер Роман Шрайк у Facebook.

Нагадаємо, що портал "Знай.ua" повідомляв, що російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що за брехню Кремля розплачуватимуться звичайні громадяни.

Популярні новини зараз

Скандальний бізнесмен привів на весілля шість вагітних від нього подружок: "Ласкаво просимо в гарем"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще