Міністр МВС України презентував нові машини для національної поліції. Арсен Аваков розповів, що 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою почнуть надходити до підрозділів поліції вже восени, пише прес-служба МВС.

Ці автомобілі призначаються для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції. До кінця року планується завершити цей розподіл, укомплектувавши поліцейські підрозділи сучасною технікою, адже презентований сьогодні автомобіль – це модель 2016 року.

Читайте також: Поліція затримала дідуся-гвалтівника

"Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто", – підкреслив Арсен Аваков.

За його словами, як тільки Національна поліція затвердить необхідну комплектацію, буде проведена процедура швидкого прозорого тендеру. Це пов'язано з деякими обмеженнями, пов'язані з зобов'язаннями України по Кіотському протоколу.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося Повинно списати 1 гривню, на рахунку – мінус 20: від "Київстару" йдуть клієнти через нові правила Страшна знахідка посеред центрального парку: діти знайшли в валізі труп жінки
Показати ще

"Ця процедура буде достатньо швидкою та прозорою", – зазначив Арсен Аваков.