Міністр МВС України презентував нові машини для національної поліції. Арсен Аваков розповів, що 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою почнуть надходити до підрозділів поліції вже восени, пише прес-служба МВС.

Ці автомобілі призначаються для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції. До кінця року планується завершити цей розподіл, укомплектувавши поліцейські підрозділи сучасною технікою, адже презентований сьогодні автомобіль – це модель 2016 року.

Читайте також: Поліція затримала дідуся-гвалтівника

"Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто", – підкреслив Арсен Аваков.

За його словами, як тільки Національна поліція затвердить необхідну комплектацію, буде проведена процедура швидкого прозорого тендеру. Це пов'язано з деякими обмеженнями, пов'язані з зобов'язаннями України по Кіотському протоколу.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Показати ще

"Ця процедура буде достатньо швидкою та прозорою", – зазначив Арсен Аваков.