Запис аварії за участю шалено дорогого автомобіля Lamborghini, що сталася учора на Новоризькому шосе в Істрінському районі Підмосков'я, з'явився на відеохостингу YouTube.

Менш ніж за добу після публікації ролик уже набрав 116 тисяч переглядів.

Із відео зрозуміло, що запис був зроблений камерою відеореєстратора автомомбіля, водій якого став очевидцем дорожньо-транспортної пригоди. У ролику видно, що спорткар, який рухався на високій швидкості, занесло на мокрій дорозі, після чого Lamborghini врізався в Peugeot і вдарився у відбійник.

Читайте також: Youtube підкорив ролик, де Porsche втопив припаркований Smart

Унаслідок зіткнення дороговартісна іномарка суттєво пошкодила передню частина. У неї повністю відлетіла кришка капота, корпус сильно зім'явся.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 19 листопада: статус Водоліїв, стабільність Терезів та продуктивність Близнюків Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Стануть непридатними: лічильники електроенергії доведеться замінити "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

На щастя, водій Lamborghini відбувся переляком та залишився живий. Коментатори відзначають, що тому, хто кермував автівкою, не варто було розвивати таку шалену швидкість на мокрій дорозі. У момент аварії на вулиці саме дощило.

Lamborghini – одна з найдорожчих спорткарів у світі. У Росії вартість нового автомобіля цієї марки починається від 15 млн. рублів (5,765 млн. гривень).