Жителька Австралії Джейн Лу довго брехала суворим батькам про свою роботу. Паралельно вона будувала мільйонну імперію із продажу одягу, повідомляє Mail Online.

На початку кар'єри Джейн не могла бути чесною із батьками, бо вони не схвалили б того, що дівчина кинула перспективну роботу бухгалтера в одній з провідних консалтингових фірм і обрала "туманну" власну справу. Щоранку вона вдягала діловий костюм і йшла у міську бібліотеку або у кафе. Там дівчина планувала та організовувала власну справу.

Дівчина створила в Інтернеті цілу імперію з продажу одягу і тепер через її ресурс обслуговуються клієнти з 45 країн світу. Її підприємство називається ShowPo.com і лише за минулий рік воно принесло дівчині більше $10 мільйонів прибутку.

Неабияк у просуванні дівчині допомогли соціальні мережі. Перша невдача у бізнесі залишила її з боргом у $50 тисяч, однак це мотивувало не зупинятися і продовжувати працювати з іще більшим завзяттям.

Коли батьки дізналися, що їхня донька працює далеко не бухгалтером, то були трохи шоковані. Наразі вони нею пишаються: їхня донька таки стала успішною леді.

Популярні новини зараз

Фреймут в обіймах красеня зруйнувала репутацію "снігової королеви": "Завжди закохана"

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Дівчина розповідає, що не шкодує про своє рішення, тому що нарешті займається улюбленою справою.