Виявляється, автомобіль - це найбезпечніше після будинки місце в таку погоду. Гольфмобілі і кабріолети з відкинутою дахом не рахуються. Вони вам не допоможуть. А ось звичайний автомобіль, якраз "саме воно".

Але для самого автомобіля грозовий розряд може стати фатальним. Найчастіше після того, як це стихійне явище потрапляє в транспортний засіб, електроніка повністю виходить з ладу.

Салон автомобіля ізольований від залізного кузова. На підлозі, як правило, гумові килимки, надійний захист від струму. Правда, металевих деталей всередині салону, наприклад дверних ручок, краще все ж не торкатися. Для пасажирів і водія удар блискавки безпосередньо в автомобіль безпечний. А ось рух в таку погоду краще припинити.

Читайте також: Чоловік вимагає від дружини $20 тис , бо не впізнав її вранці

Гроза - атмосферне явище, при якому в потужних купчасто-дощових хмарах і між хмарами і землею виникають сильні електричні розряди - блискавки, що супроводжуються громом. Як правило, при грозі випадають інтенсивні зливові опади, нерідко град, і спостерігається посилення вітру, часто до шквалу.

Популярні новини зараз
Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z" Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Бійці спецпідрозділу "Kraken" попросила харків'ян повільно збирати валізи додому: "Можемо сказати точно" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Блискавка - гігантський електричний іскровий розряд в атмосфері, що виявляється зазвичай яскравим спалахом світла і супроводжуючим її громом. Найчастіше блискавка виникає в купчасто-дощових хмарах, тоді вони називаються грозовими; іноді блискавки утворюються в шарувато-дощових хмарах, а також при вулканічних виверженнях, торнадо і пилових бурях.