Авторка легендарної серії романів про чарівника Гаррі Поттера Джоан Роулінг вчора оприлюднила серію романів про магію у Північній Америці. Своїми текстами вона заділа почуття індіанців племені черокі.

У розповідях "Магія у Північній Америці" мова йде про чаклунство на цьому континенті у XIV-XVII сторіччях. Однак представники народу черокі запевняють, що їх обурили згадки про перетворення на тварин та порівняння цієї теми з міфічністю індіанців та їхньої релігії, пише Daily Mail.

"Духовне життя індіанців не є вигаданим світом, таким як світ магії Поттера. А читачам може здатися, що мова йде про одне і теж саме", - заявив черокі і доктор Університету Брауна Едріан Кінг.

З 8 по 11 березня Роулінг публікуватиме на сайті Pottermore по одній розповіді з циклу "Магія у Північній Америці". Історії доступні на багатьох мовах, у тому числі і на українській в перекладі "А-ба-ба-га-ла-ма-га".

Читайте також: З'явився цикл нових оповідань за Гаррі Поттером

Популярні новини зараз

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Показати ще

Нагадаємо, що влітку фанати Поттера побачать восьму книгу про життя чарівника через 30 років після битви з Волдемортом у Гогвартсі. Вона матиме назву "Гаррі Поттер і прокляте дитя".