Представники полку "Азов" з ранку почали проводити марш у центрі Києва. Через це на шляху їхньої ходи перекрили рух для автомобілів. Вони проводять акцію під назвою "Вимога нації". Учасники маршу почали палити фаєри під стінами Верховної Ради.

Про це повідомляється на їх сторінці в соцмережі. Хода почалася з боку Києво-Печерської Лаври, а після колона рушила під будівлю парламенту. У марші беруть участь близько двох тисяч активістів. Серед них - представники громадянського полку "Азов", учасники АТО, Конгресу українських націоналістів, волонтери. Вони тримають прапори "Азова" і державні прапори України.

Активісти на марші виступають проти проведення виборів не непідконтрольних Києву територіях Донбасу. Біля будівлі парламенту посилили охорону. У Маріїнському парку розташовані декілька автобусів з військовими. Частина з них вже вийшла і стоять прямо під стінами Верховної Ради.

Читайте також: У Києві знесуть Арку Дружби народів

Люди з фаєрами розійшлися вздовж колони. Активісти прочитали молитву українського націоналіста поруч з парламентом. Після цього акція "Азова" завершилася. Марш відбувся без інцидентів.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще