На Приморському бульварі Одеси, місцевий кобзар виконав композицію "Show must go on" легендарного гурту "Queen". Про це повідомляє "Depo.Одеса".

Виконання одеським бандуристом пісні Фредді Меркьюрі справило на оточуючих неабияке враження, та викликало гучні овації.

Нагадаємо, що студент з підробленим паспортом матері взяв величезний кредит

24-річний юнак, що проживає на території Київської області без відома матері взяв її паспорт та вклеїв фотокартку рідної тітки,яка була з ним у змові, аби отримати в банку доларовий кредит тітки.

Популярні новини зараз
Вже з 1 грудня почнуться серйозні перевірки: хто першим потрапить під приціл Доведеться зупинитися: в Україні копи почнуть жорстко штрафувати за "легке" порушення Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Тітка погодилась поставити свій підпис на позикових документах. Предметом договору була квартира, власниками якої є хлопець та його мати. Оформивши позику з іпотечним договором і підписавши всі необхідні документи, молодик отримав більше ніж 11 тисяч доларів США, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.