На Приморському бульварі Одеси, місцевий кобзар виконав композицію "Show must go on" легендарного гурту "Queen". Про це повідомляє "Depo.Одеса".

Виконання одеським бандуристом пісні Фредді Меркьюрі справило на оточуючих неабияке враження, та викликало гучні овації.

Нагадаємо, що студент з підробленим паспортом матері взяв величезний кредит

24-річний юнак, що проживає на території Київської області без відома матері взяв її паспорт та вклеїв фотокартку рідної тітки,яка була з ним у змові, аби отримати в банку доларовий кредит тітки.

Популярні новини зараз
"Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Тітка погодилась поставити свій підпис на позикових документах. Предметом договору була квартира, власниками якої є хлопець та його мати. Оформивши позику з іпотечним договором і підписавши всі необхідні документи, молодик отримав більше ніж 11 тисяч доларів США, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.