Керівництво іспанської "Барселони" в черговий раз продемонструвало принциповість своїх політичних переконань. Молодий футболіст Серхі Гвардіола мав приєднатися до "блаугранас", але в останній момент його трансфер зірвався через записи хлопця у Twitter.

Про це пише Squawka.

Футболіст, який є виключно однофамільцем великого тренера та гравця Гвардіоли публікував у соцмережах повідомлення, в яких виявляв любов до "Реала" та ображав країну, яка бореться за незалежність. Він назвав Каталонію "повією".

Боси команди вирішили, що таке нахабство неприпустиме для їхнього клубу та розпрощалися з футболістом. Однак сам він вирішив вибачитись за свої слова.

"Це було написано ще у 2013 році. Так, я облажався, але прошу "Барселону" вибачити мене. Цей клуб був дуже добрим по відношенню до мене", - заявив 24-річний футболіст, але не спростовував своєї провини.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Читайте також: Швейцарія заморозила 13 банківських рахунків пов'язаних з ФІФА

Зазначимо, що "Барселона" не запрошує до себе футболістів з проіспанською позицією, адже сам клуб є головним прихильником незалежності Каталонії від Іспанії на спортивній арені світу.