Українську гімнастку Елеонору Романову в Росію вивезли її батьки. Можливо, що це сталося навіть за допомогою російських спецслужб.

"Є інформація з різних джерел про намір гімнастки Елеонори Романової змінити українське громадянство на російське. Для федерації художньої гімнастики (ФГУ), тренерів, членів національної збірної команди України, для нашого Міністерства - це справжній шок і удар", - написав на своїй сторінці в Facebook міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

"Все відверто розчаровані вчинком Романової. Як міністр я не можу не висловити свою чітку громадянську і політичну позицію. Що сталося? Батьки 17-річної Романової, які проживали на окупованій Луганщині, а потім виїхали в Росію, несподівано з'явилися в Києві і забрали доньку зі спортивного інтернату", - додав він.

За словами Жданова, те, яким чином це все відбувалося - свідчить, що ця спортсменка і її батьки нехтували всіма можливими нормами. "Не виключаю також, що за цими діями стоять спецслужби Російської Федерації, які провели відповідну роботу з батьками Романової, заздалегідь спланували і реалізували цю спецоперацію", - зазначив він.

Читайте також: Спортсмена "оштрафували" на три роки за перехід в збірну Росії

Популярні новини зараз

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Нагадаємо, Романова не зверталася поки в ФГУ з приводу зміни громадянства. На сайті ФГУ написали, що все, що відбулося завдало серйозної моральної та матеріальної шкоди федерації гімнастики України. Також там повідомили, що підготовка спортсмена такого рівня, зазвичай становить від 2 до 5 млн доларів. Романова є бронзовим призером чемпіонатів світу 2014, 2015 років та чемпіонату Європи 2015 року в командних змаганнях.