У Полтаві міліціонери викрили жахливий злочин. Батьки зробили власну, 9-річну доньку, наркокур'єром. Вони інструктували дитину, як поводитись та передавати "клієнтам" шприци з опієм. В міліції кажуть, що такий випадок в них перший. А жителі міста шоковані ставленням батьків до власних дітей.

"Батьки, це 35-річний чоловік та 31-річна жінка. В них двоє дівчаток, одній 9-ть років, другій в січні виповнився рік. Ви б бачили, які ці діти красиві! Батьки варили вдома опій та продавали місцевим наркоманам. Схеми передачі товару були різні. Могли викидати шприци у вікно, після того, як отримували від "клієнтів" гроші на картку. Часто виносили самі своє зілля самі, а ховали його в шапочку молодшій дитині. Іноді посилали старшу на зупинку громадського транспорту, де вона зустрічалася з наркозалежними, та передавала їм шприци. До цього ховала їх в рукаві", - розказує подробиці спікер Полтавської обласної міліції Юрій Сулаєв.

Зробити контрольну закупку, задокументувати її та упіймати наркоторговців місцевим силовикам допомогли активісти. Операцію по затриманню батьків проводили дуже обережно, аби не налякати дітей.

"Молодшеньку відправили на медогляд в обласну лікарню, а старшу – в дитячий притулок, батьків помістили в слідчий ізолятор. Там така страшна квартира, наче звалище. А через те, що опій варили тричі на день, страшенно смердить ацетоном. Тому стан здоров'я дітей уважно перевірять. А старша має пройти реабілітацію у психолога. Вчора наші колеги з кримінальної міліції по справах неповнолітніх провідували старшу дівчинку, принесли їй конструктор. Дівчинка казала, що сумує за батьками", - додає полковник.

В міліції просять подякувати активістам, які допомогли розкрити злочин. А батькам за виготовлення та торгівлю наркотиками загрожує до 10 років ув'язнення із конфіскацією.

Популярні новини зараз

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще