Американський актор Бен Аффлек настільки сильно увійшов у роль Бетмена, що вирішив стати сценаристом. Дворазовий володар "Оскара" написав сценарій до фільму про Темного рицаря Готема, і його ідею можуть реалізуватися на великому екрані.

За інформацією The Hollywood Reporter, 43-річний актор має усі шанси зіграти головну роль у своєму фільмі та ще й стати його режисером. Один із керівників агентства William Morris Endeavor, а також представник Аффлека, Патрик Вайтсел заявив, що амбіції його клієнта отримають зелене світло у разі ухвалення сценарію.

Він зазначив, що події в аффлековському "Бетмені" не мають нічого спільного з основною франшизою. Відомо, що Бен зіграє супергероя ще у двох фільмах (як мінімум), які стануть сіквелом "Бетмена проти Супермена".

Читайте також: Стала відома вартість однієї серії "Гри престолів"

Аффлек отримав чимало негативних відгуків від критиків за роль у "Бетмені проти Супермена". Але актор пишається своєю роботою та радий, що в очах сина він став супергероєм.

Популярні новини зараз
Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати
Показати ще