У київських маршрутках запровадять нові штрафи за проїзд без квитка. Нововведення очікуються уже в кінці серпня.

"Так, уже вводиться система, вже починають працювати контролери, вже починаємо штрафувати. З контролерами проводилася профілактична робота про те, що потрібно в обов'язковому порядку перевіряти квитки і при відсутності таких потрібно брати з людини штраф", - розповіла радник керівника КП "Київпастранс" Анна Бондар порталу 44.ua.

Вона також зазначила, що величина штрафу за безквитковий проїзд у громадському міському транспорті становитиме двадцятикратний розмір вартості квитка.

Читайте також: Копи "перевели стрілки" за аварію на водія

Нагадаємо, що у міського проекту Картка киянина з'явилася нова функція: власники зможуть оплачувати комунальні послуги без комісій, отримувати субсидії та довідки щодо використання послуг.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Крім того, карта стане ідентифікатором людини та буде використовуватися для верифікації.