До пунктів збору вторсировини у Києві щодня надходить майже 400 тонн відсортованих відходів.

Про це повідомляє прес-центр благодійного фонду "Соціальне партнерство".

Як зазначив представник "Київміськвторресурси" Сергій Волков, всього в Києві існує близько 600 пунктів збору вторсировини, з-посеред яких лише 100 діють законно.

"За нашими підрахунками, щодня в пункти прийому приносять від 300 кг до 1 тонни вторсировини, залежно від розташування пункту і сезону. Переважна більшість людей, які здають сміття – це пенсіонери та безпритульні", - зазначив він.

Отже, в середньому незаможні очищають місто від 400 тонн сміття на день.

Популярні новини зараз
Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Відповідно до даних КП "Київкомунсервіс", з Києва щодня вивозять щонайменше 2,5 тисяч тонн сміття.

Президент благодійного фонду "Соціальне партнерство" Олена Поліщук повідомила, що за неофіційною статистикою, у Києві живе близько 20 тисяч бездомних.

Звернемо увагу, за скляну пляшку у пунктах прийому вторсировини сьогодні пропонують 10-20 копійок, за 1 кг макулатури – 2 гривні, за 1 кг пластику – 5 гривень.