Безкоштовний вай-фай у столиці роздаватимуть скульптури «гіків»

поділитись

Мер Києва Віталій Кличко відкрив вчора пам'ятник "гіку" на вул. Басейної, якій роздає вай-фай, розказує про новини сучасних технологій та дозволяє заряджати телефон прямо на вулиці. Протягом року у столиці з'явиться кілька таких скульптур.

[image=1785 align=left]

"Встановлення цієї скульптури можна вважати символічним стартом розвитку Києва як столиці інформаційних технологій, електронного урядування. Сподіваюсь, функціональні можливості Гіка стануть в пригоді і порадують багатьох киян", - цитує Кличка прес-служба Київської адміністрації.

Мер зробив на тлі пам'ятника селфі, перевірив якість вай-фаю та пообіцяв встановлення подібних "гиків" по всьому Києву. Скульптура встановлена в рамках проекту "Smart City", який передбачає ззапровадження сучасних электронних технологій для життєдіяльності міста.

Читайте також у Новини регіонів: Контрактову площу зроблять пішохідною

"Подібні системи ефективно працюють у Лондоні, Стокгольмі, Тель-Авіві, Берліні та багатьох інших сучасних столицях світу, де активно застосовують інформаційно-комунікаційні технології для оптимізації використання ресурсів, енергозбереження, зменшення негативного впливу на екологію", - сказав Кличко під час презентації.

Група експертів програми "Smart City" складається з представників органів державної влади, закордонних експертів в галузі ІТ та ІТ-спільноти України, фахівців КМДА.

Читайте також: 21 березня столичні депутати ходитимуть в різнокольорових шкарпетках

[image=1785]

[image=1786]

[image=1787]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Київ Кличко технології вай-фай
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг 100 найбагатших людей України
0
0
00:58 22.04.2018
Відомий історик розкрив всі карти
0
0
00:47 22.04.2018
У Києві затримали важливу "шишку" з Міноборони
0
0
21:56 21.04.2018