"Ми любимо тварин, однак не помічаємо їх", - з таким гаслом в соцмережах киян закликають допомоги всім безпритульним собакам та котам, котрі живуть на вулицях Києва.

Метою проекту "Акція добра", яка стартує вже з 1 лютого цього року, є збір коштів для будівництва нового притулку тваринам - безхатченкам. Організатори також наголошують, що максимально хочуть привернути увагу киян до проблеми бездомних тварин, адже місцева влада не помічає масштабів цієї катастрофи. Покращення умов існування, харчування та будівництво нових притулків для собак і котів, − ті цілі, яких прагнуть досягнути організатори.

Читати також: В Києві масово труять собак (відео)

З цією метою благодійники з організації "Шлях до майбутнього" виготовити понад десять тисяч спеціальних ручних браслетів, які може купити кожен бажаючий киянин. Вартість браслету сягає 50 грн. На білих браслетах міститься зображення котів та розміщено гасло проекту − "Територія добра". Киян, які придбають браслет, просять сфотографуватися з ним та поширити фото у соціальних мережах. Всі подробиці акції можна дізнатися на сайті організаторів. Вже зараз для участі в благодійній програмі зареєструвалось 24 особи.

Нагадаємо, за різними підрахунками, на вулицях Києва мешкає тільки до 25 тисяч бездомних собак. Як правило, з безхатченками борються жахливим методом – їх масово отруюють.

Популярні новини зараз

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Показати ще