Канадський співак Джастін Бібер незабаром може постати перед судом у справі про побиття людини.

За словами позивача, виконавець схопив його сонцезахисні окуляри. Після цього чоловік сфотографував співака, а той раптом накинувся на нього з кулаками, пише TMZ.

У бійку також влізли музиканти Бібера. Таблоїд опублікував відеозапис події, однак на ній вкрай важко розібрати - чи то компанія співака допомагає йому бити чоловіка, чи то намагається його відтягнути.

Читайте також: Джастін Бібер перевірив міцність хокейного бортика обличчям (відео)

Не зовсім ясно і хто став призвідником бійки. Але, схоже, що Бібер перший штовхнув позивача, а вже потім той відповів йому силою.

Популярні новини зараз
Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: чому отримають надбавку лише у червні Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Хоч би там як, результат - потерпілий потрапив до лікарні зі струсом мозку і ще кількома травмами.

Варто зазначити, що історія сталася у червні 2016 року. Потерпілий довгий час сподівався залагодити справу полюбовно, проте Бібер, нібито, і чути про це нічого не хотів.

Після цього чоловік подав заяву до суду. Наразі поліція Клівленда розслідує обставини бійки.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Бібер знявся у рекламі зі знаменитим японцем Піко Таро.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ