Святе письмо, виявляється, ефективно допомагає не тільки у порятунку душі, а ще й здатне захистити конфіденційні дані.

Принаймні, спробу донести цей факт до віруючих зробив християнський портал Christiantoday. Він розповів своїм віртуальним прихожанам про те, як Біблія допоможе їм уберегти особисту інформацію від підступів хакерів, пише Life.ru.

Цікавість викликає той факт, що запропонований спосіб захисту дійсно може стати досить ефективним засобом в боротьбі проти так званого "брутфорса" - методу автоматичного підбору паролів по словнику.

Читайте також: Хакери вкрали в банку $81 млн через відсутність комп'ютерного захисту

Щоб захистити свої аканти від хакерських атак, автори порекомендували використовувати для створення паролів вірші з Біблії, скорочуючи відомі віруючим рядки до простих абревіатур. Наприклад: Псалом 22: 1 - "Господь - то мій Пастир ні в чому не буду потребувати" перетвориться в "П22: 1-ГПмянвчнбн".

Популярні новини зараз

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Показати ще

Повідомляється, що подібний метод хороший тим, що одержувані в результаті паролі відповідають всім сучасним критеріям безпеки: вони досить довгі, містять великі та малі літери, а також мають хоча б кілька цифр і спеціальних символів. Крім того, такі знакові послідовності дуже важко підібрати, натомість будь-який вірянин з легкістю їх запам'ятає.