Паспорти "ДНР"/"ЛНР", які офіційно визнала Росія, не матимуть у Білорусі юридичної сили, а, відповідно, їх власникам не дозволять перетнути українсько-білоруський чи російсько-білоруський кордон.

Про це виданню "Інтерфакс-Захід" повідомив офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський

Він підкреслив, що коли людина з подібним паспортом захоче перетнути кордон, її просто не пропустять у країну. Щоб потрапити на територію Білорусі, особа повинна мати документи, що визнані міжнародним законодавством. В протилежному випадку це буде вважатися порушенням.

Він уточнив, що перетин російсько-білоруського кордону з такими паспортами – це більше компетенція міністерства внутрішніх справ, оскільки зараз у Білорусії немає прикордонників на російському напрямку.

"Порядок перебування та дотримання правил перебування іноземними громадянами на території Республіки Білорусь – виключно компетенція міністерства внутрішніх справ ", – підкреслив Бичковський.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на думку фахівців, визнання Путіним паспортів "ДНР"/"ЛНР" є першим кроком до юридичного оформлення окупації.