В Україні відбуваються заходи, присвячені вшануванню пам'яті загиблих при обороні Донецького аеропорту українських бійців - "кіборгів". Сьогодні захисники Донецького аеропорту, яким вдалося вижити, попросили у своєму зверненні до української влади встановити в Україні Всеукраїнський день пам'яті героїв - "кіборгів", - повідомили в , "Zaxid.net"

Таку заяву сьогодні зробив Олексій Копишинський під час вечора вшанування "кіборгів".

Читать также: Чиновник повісив у кабінеті портрет "кіборга" замість Порошенка (фото)

За словами голови "Всеукраїнського Альянсу бійців та волонтерів АТО" подвиг "кіборгів" назавжди увійшов в українську історію, як приклад незламності та жертовності українських захисників. Цей факт вже нікому не вдасться змінити. Єдине, що зараз потребує додаткового вивчення – це події, які призвели до такої великої кількості втрати українських воїнів, адже впродовж 16-20 січня в Донецьку загинуло п'ятдесят вісім українських бійців.

Копишинський також наголосив, що українці та держава має помагати родинам загиблих "кіборгів". Всі пільги та привілеї для родин бійців держава має надати в повному обсязі.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу "З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали
Показати ще

Голова БФ "Єдність побратимів" Костянтин Винниченко повідомив, що про події в Донецькому аеропорту бракує достовірної інформації. Також він назвав "пеклом" запеклі бої в аеропорту Донецька.

Нагадаємо, сьогодні президент Порошенко нагородив п'ятеро "кіборгів" посмертною нагородою.