Поліція Києва затримала группу людей, яка займалась виготовленням та продажем наркотиків. Одним із 13-ти злочинців виявився поліцейський, інформує прес-служба Нацполіції.

Злочинна організація діяла з серпня 2015 року і займалася виготовленням і розповсюдженням важких наркотичних засобів, також сильнодіючих лікарських препаратів.

"Було проведено 56 обшуків на території Києва і п'яти областей. У спецоперації брали участь близько 250 співробітників різних відомств: бійці КОРД, патрульні, працівники внутрішньої безпеки Нацполіції. Під час обшуків правоохоронці вилучили 14 одиниць вогнепальної зброї, 7 бойових гранат, майже 1,5 тис. боєприпасів, 1 кг гашишу, 2 кг метадону, кілограм амфетаміну, майже 5 літрів опію", - йдеться в повідомленні.

Наразі всі підозрювані знаходяться під вартою. Триває слідство.

Як раніше повідомляв портал "Знай", п'яна поліцейська перетворила ресторан на тир.

Популярні новини зараз
Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку Яку суму коштів не рекомендується тримати в банку та з яких причин: важливі поради фінансистів Гроші на побутові потреби: працюючим українцям доступна одноразова допомога Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат
Показати ще