Блогер, киянин Роман Пєтушков зайнявся незвичайною справою – він фотографує столичні маршрутки, стан котрих дозволяє бажати кращого. А фотографії виставляє у своєму блозі та на сторінках в соціальних мережах.

"Ідея виникла спонтанно. Я, як і багато киян, їжджу суспільним транспортом і бачу, в якому стані транспорт столиці. Звісно, що прикро, а подекуди й небезпечно. Тому і з'явилася така ідея – фотографувати "старі корита" та виставляти їх в інтернет. Адже маршрутки будь-якого міста – це показник його неблагополучності та корупції", – каже Роман.

Номери маршруток та водіїв Роман не фотографує. Пояснює, що зазвичай власники маршрутів набирають водіїв у далеких селах, експлуатують та мало платять. Якщо знімати номери чи обличчя – власники маршрутів "повішають" старі автівки на водіїв.

"Я постійно скидаю інформацію про старі маршрутки на кол-центр КМДА 1551. Десь у 30% є якась реакція. Там розуміють, що я активна людина та так просто не відчеплюся від них. Нехай працюють – це їх обов'язок. Я був би не проти, аби моя ініціатива поширилися і на решта міст України. Бо нам потрібна транспортна реформа, а не лише постійне підвищення цін на проїзд", – розказує Пєтушков.

Чоловік скаржиться ще й на незручність столичного транспорту – одні маршрутки їздять з великими інтервалами, і, як наслідок, забиті людьми, інші просто відмінили.

Популярні новини зараз

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

"У всьому світі інфраструктура міст має бути такою, аби заохочувати людей пересідати з власного транспорту на громадський. А у нас все навпаки. Думаю, у столиці така ситуація через те, що жоден з останніх мерів не був киянином та не розумів проблеми. А Кличко – це взагалі розчарування року", - каже блогер.