Загальний борг за газ жителів Київської області досяг 600 мільйонів гривень, що на 40% більше, ніж було в минулому році в цей же період.

Про це пише "КиевVласть" з посиланням на прес-службу "Київоблгазу".

"Якщо споживачі не вважають за потрібне платити за газ і не реагують на попередження, ми змушені вдатися до радикального і ефективного способу ліквідації заборгованості - до відключення від газопостачання. В першу чергу це стосується споживачів з боргом понад 5 тисяч гривень", - підкреслив голова правління "Київоблгазу" Дмитро Дронов.

Як зазначив він, для відновлення газопостачання, окрім боргу, доведеться оплатити вартість робіт з відключення та відновлення газопостачання.

Читайте також: Україні невигідно видобувати власний газ

Популярні новини зараз
Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня
Показати ще

У компанії заявили, що більше всіх за газ заборгували жителі пристоличних районів: Лісників, Хотова, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки.

Уточнюється, що завдяки Державній виконавчій службі "Київоблгазу" вдалося повернути борги на суму понад 800 тисяч гривень.

Крім того, для ліквідації заборгованості з початку року "Київоблгаз" відключив майже 5 тисяч боржників із загальним боргом понад 27 мільйонів гривень.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", за газ більше платять ті, у кого немає гарячої води.