Чисельні дослідження довели, що ботокс, який всі звикли вважати шкідливим, у недалекому майбутньому рятуватиме від раку. Про це повідомляє percare.ru.

Ось до такого несподіваного, але приємному висновку прийшли вчені, досліджуючи вплив ботокса на тварин.

Досліди на мишах показали, що використання цього токсину зупиняє ріст пухлини ракових клітин шлунку, і вони стають більш вразливими до хіміотерапії, але тільки в початковій фазі розвитку.

Наразі розпочато дослідження на тих людях, яких чекає операція з видалення раку шлунка.

Як раніше повідомляв портал "Знай", турецькі й американські вчені розповіли про один із способів уникнути безсоння.

Популярні новини зараз
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло "Позбавлення волі та викрадення людини": у Раді хочуть карати ТЦК за "бусифікацію" ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще